Romul.pl

Yacht Charter

Nasza główna baza czarterowa - Marina "Dalmacija" - znajduje się w Bibinje-Sukosan, w zatoce Zlatna Luka, znanej od stuleci, jako świetnie osłoniętej i bezpiecznej przystani, zwłaszcza w czasie sztormów. Usytuowana jest w odległości 7 km na południe od historycznego centrum Zadaru i zaledwie 5 km od portu lotniczego. Marina dysponuje 1400 miejsc cumowniczych z dostępem do elektryczności i słodkiej wody - to jedno z największych centrów nautycznych w Chorwacji. Oprócz serwisu technicznego dla jachtów do Waszej dyspozycji są tu sklepy, kawiarnie, restauracje, pralnia, parking, plaża, stacja paliw oraz nowoczesne sanitariaty w odpowiedniej ilości.

Z uwagi na centralne położenie na Adriatyku, Marina "Dalmacija" stanowi idealny punkt startowy dla Twojego rejsu. W tym rejonie możesz odwiedzić nawet kilka wysp i zatok w ciągu jednego dnia, dzięki krótkim dystansom pomiędzy nimi.

Na szczególne polecenie zasługują Kornaty, umiejscowiony tu park Narodowy i ponad sto naturalnie pięknych wysp, z czarującymi zatoczkami. Wprost idealne miejsce dla Twojego wypoczynku.

Warte rekomendacji są również Wodospady Krka, starówka w Zadarze, Sibenik, Trogir, Split, Hvar, Korcula i Dubrovnik, wspaniale porty pełny atrakcji, zabytków, sklepików, pamiątek i restauracji.

Ciesz się zjawiskowymi krajobrazami i odkrywaj zachwycającą Chorwację.

Romul.pl życzy udanych żeglarskich wakacji.

Copyright © 2018. All Rights Reserved.