Romul.pl

Yacht Charter

Niezależnie od tego, czy skorzystać z usługi pośrednika czy nie, Twoje koszty czarteru będą takie same. To firma czarterowa, a nie Ty, wypłaca pośrednikowi - brokerowi prowizję, tak więc nie będzie to miało dla Ciebie żadnych przykrych finansowych konsekwencji.

Nie musisz męczyć się z tłumaczeniem zawiłych angielskojęzycznych umów i dokumentów, załatwimy za Ciebie wszelkie formalności związane z czarterem. Wszelkie sprawy załatwisz w poznańskim biurze lub przez telefon, po polsku.

Doświadczony broker zna doskonale cały zaplecze przemysłu czarterowego od środka, więc pokieruje Cię we właściwym kierunku, dobierze odpowiednią łódkę, termin i wyposażenie, zadba o rabaty i zrobi wszystko, żebyś wrócił z wakacji w pełni usatysfakcjonowany, służąc pomocą zarówno przed wyjazdem jak i w trakcie rejsu.

Jeśli zamierzać wypożyczyć łódkę wraz z załogą, to zdecydowanie powinieneś skorzystać z usług pośrednika - znajomość specyfiki jachtu jest niezbędna przy dobieraniu odpowiednich i kompetentnych ludzi, dobry broker najczęściej doskonale zna większość oferowanych przez siebie jednostek.

Copyright © 2018. All Rights Reserved.